Franciaország ~1900-1910. "Ipar és mezőgazdaság" bronz emlékérem. Szign.: Lucien Coudray (50mm) T:AU kis patina
France ~1900-1910. "Industry and Agriculture" bronze commemorative medallion. Sign.: Lucien Coudray (50mm) C:AU small patina
Franciaország ~1900-1910. "Nő vázával" bronz emlékérem. Szign.: Lucien Coudray (50mm) T:AU kis patina
France ~1900-1910. "Woman with a vase" bronze commemorative medallion. Sign.: Lucien Coudray (50mm) C:AU small patina
Franciaország ~1900-1910. "A munkán és a megtakarításokon alapuló kölcsönösség biztosítja a jövőt" bronz emlékérem. Szign.:Julien Prosper Legastelois (50mm) T:AU,XF patina, kis karc
France ~1900-1910. "Mutuality based on work and savings ensures the future (La mutualité appuyer sur le travail et l'epargne assure l'avenir)" bronze commemorative medallion. Sign.:Julien Prosper Legastelois (50mm) C:AU,XF patina, small scratch
Franciaország 1928. "A tanácsadó Ámor" egyoldalas bronz emlékérem. Szign.: Maurice Delannoy (50mm) T:UNC kis patina
France 1928. "Cupid's Counsel (Conseils de l'Amour)" bronze commemorative medallion. Sign.: Maurice Delannoy (50mm) C:UNC small patina
Franciaország 1947. "XII CONGRES PARIS 1947 UNION POSTALE UNIVERSELLE (Nemzetközi Postaunió XII. Kongresszusa 1947 Párizs)" kétoldalas Br emlékérem, peremén "BRONZE" fémjel (67mm) T:1
France 1947. "XII CONGRES PARIS 1947 UNION POSTALE UNIVERSELLE" double-sided Br commemorative medallion, with "BRONZE" hallmark on edge (67mm) C:UNC
Franciaország 1911. "Claude Joseph Rouget de Lisle" bronz emlékpérem. Szign.: Alfred Borrel (57mm) T:XF ph. France 1911. "Claude Joseph Rouget de Lisle" bronze commemorative plaque. Sign.: A. Borrel (57mm) C:XF edge error
Franciaország ~2000. "Notre-Dame de Paris" aranyozott bronz emlékérem (3xklf) T:AU
France ~2000. "Notre-Dame de Paris" gilt bronze commemorative medallion (3xdiff) C:AU
Franciaország DN "Bonaparte Napóleon / Szuvenír Párizsból" fém emlékérem (53mm) T:XF,VF
France ND "Napoleon Bonaparte / Souvenir de Paris" metal medallion (53mm) C:XF,VF
Franciaország DN "Angers-i Akadémia - Tudományok, irodalom és művészetek" egyoldalas bronz emlékérem eredeti dísztokban (65mm) T:UNC
France ND "Academy of Angers - Sciences, literature and arts" one-sided bronze commemorative medal in original decorative case (65mm) C:UNC
Habsburg Birodalom 1740. "Cristoph Burgstaller pozsonyi tanácsos és Susanna Klobuschitzky ezüst lakodalma" jelzetlen Ag emlékérem latin nyelvű felirattal (15,06g/41mm) T:2- ph., forrasztásnyom RR! / Habsburg Monarchy 1740. "Silver wedding of the Bratislava councillor Christoph Burgstaller with Susanne Klobuschitzky" Ag commemorative medallion without hallmark, with Latin inscription. "FOEDERE MARTIALI FELICITER INITO - A MDCCXV SPONS XXXI IAN NVPT XIV MAII / POST - QVINQVE MATRIMONII LVSTRA - FELICITER EXACTA - ACCEPTI DIVINITVS BENEFICII MEMORIAM - SECVNDA ITERVM VOTA AVSTRICATO EXORSVRI - HOC AD POSTEROS MONVMENTVM POSVERE - IO CHRISTOPHOR BVRGSTALLER - CONSVLAR POSON - IT - MARIA SVSANNA KLOBUSCHITZKY - CONIVGES SVI AMANTISSIMI - A MDCCXL D XIV MAII" (15,06g/41mm) C:VF edge error, soldering mark RR!
Weszerle G-Tábla V.-12