Nagy Britannia 1971. "Dominique J. Larrey 1766-1842 - francia sebész" kétoldalas, peremen jelzett Br emlékérem "Medallic Art Company" gyártói jelzéssel. Szign.:Abram Belskie (~45mm) T:1- patina, kis ü.
Great Britain 1971. "Dominique J. Larrey 1766-1842 - french surgeon" two-sided marked Br commemorative medallion with "Medallic Art Company" maker's mark. Sign.:Abram Belskie (~45mm) C:AU patina, small ding
Német Birodalom / Szászország ~1850. "Drezdai emlék / János Szászország királya" keménypapír emlékérem eredeti tokban (45mm) T:XF
German Empire / Saxony ~1850. "Erinnerung an Dresden / Johann V. G. G. Koenig von Sachsen" cardboard medallion in original case (45mm) C:XF
Német Harmadik Birodalom 1933. "HL. Rock (Heilige Rock) - Trier 1933" nagyméretű ezüstözött fém emlékplakett, készült a trieri "Szent Tunika" 1933-as megtekintése alkalmából, hátoldalán fali akasztóval (125mm) T:XF kopott ezüstözés
German Third Reich 1933. "HL. Rock (Heilige Rock) - Trier 1933" silver plated metal commemorative plaque, issued in 1933 for the pilgrimage to view the Holy Tunic in Trier, with hanger on the back (125mm) C:XF worn silver plating
NDK 1957. "Carl Friedrich Schinkel / Überricht vom Bund Deutscher Architekten in der D.D.R. - Anlässlich der tagung der UIA Comission de la Recherche dans l'Industrie du Batiment in Berlin am 23. und 24. August 1957" kétoldalas, öntött bronz plakett (83mm) T:AU
Németország 1988. "Konrad Adenauer - Charles De Gaulle / A francia-német együttműködés 25.évfordulója 1963-1988" francia és német nyelvű kétoldalas emlékérem kapszulában (30mm) T:1- patina
Germany 1988. "Konrad Adenauer - Charles De Gaulle / Le Traite Franco-Allemand de Cooperation - 25 Jahre Deutsch-Französischer Freundschaftsvertrag 1963-1988" french and german commemorative medallion in capsule C:AU patina
Német Demokratikus Köztársaság 1968. "Max von Pettenkofer" kétoldalas ezüstözött fém emlékérem (40mm) T:1-
GDR 1968. "Max von Pettenkofer" two-sided silver-plated commemorative medallion (40mm) C:AU
Német Demokratikus Köztársaság 1975. "Volkssolbad / Bad Salzungen 1200 éves" kétoldalas aranyozott fém emlékérem (40mm) T:1-
German Democratic Republic 1975. "Volkssolbad / Bad Salzungen 1200 years" two-sided gold-plated metal commemorative medallion (40mm) C:AU
Német Demokratikus Köztársaság 1975. "Volkssolbad / Bad Salzungen 1200 éves" kétoldalas bronz emlékérem (40mm) T:1-
German Democratic Republic 1975. "Volkssolbad / Bad Salzungen 1200 years" two-sided bronze commemorative medallion (40mm) C:AU