Németország 2008. "Dr. Gerhard Dinger orvos és numizmatikus 70. születésnapja" kétoldalas fém emlékérem (~72mm) T:2
Germany 2008. "70th Anniversary of Gerhard Dinger M.D. doctor and numismatic expert" two-sided metal commemorative medallion (~72mm) C:XF
Németország DN "I. Ferenc pápa / Szent Péter Bazilika, Vatikán" aranyozott Cu emlékérem (40mm) + Egyesült Arab Emírségek DN "Dubai" ezüstözött fém emlékérem (40mm) T:PP,AU ujjlenyomat, patina
Germany ND "Pope Francis / Saint Peter Basilic, Vatican" gilt Cu commemorative medallion (40mm) + United Arab Emirates ND "Dubai" silver-plated metal commemorative medallion (40mm) C:PP,AU fingerprints, patina
Németország DN "Philipp Melanchton" kétoldalas, peremén jelzett Ag emlékérem kapszulában, dísztokban (11,77g/0.999/32mm) T:PP patina
Germany ND "Philipp Melanchton" double sided Ag medallion, hallmarked on the edge, in case and capsule (11,77g/0.999/32mm) C:PP patina
Németország DN "Walther von Cronberg" jelzetlen fém emlékérem (30mm) T:AU (PP)
Germany ND "Walther von Cronberg" metal commemorative medallion without hallmark (30mm) C:AU (PP)
Németország DN "Gross-Bieberau im Odenwald" Ag emlékérem (19,85g/0.986/35mm) T:XF (PP)
Germany ND "Gross-Bieberau im Odenwald" Ag commemorative coin (19,85g/0.986/35mm) C:XF (PP)
Németország DN "A csokor, amit szedtem, köszöntsön ezerszer / Charis" bronz replika emlékérem tokban, magyar nyelvű, írógéppel készült leírással. Szign.: Carl Friedrich Voigt (38mm) T:UNC Germany ND "Der Strauss den ich gepflücket grüße dich viel tausendmal / Charis". bronze facsimile medal in case, with a typewritten description in Hungarian. Sign: Carl Friedrich Voigt (38mm) C:UNC
Olaszország ~1970-1980. "Világ proletárjai egyesüljetek!" fém emlékérem (35mm) T:AU patina
Italy ~1970-1980. "Proletari di tutto il Mondo unitevi (Proletarians of the world unite)" metal commemorative medallion (35mm) C:AU patina
Portugália 1980. "Dr. José Botelheiro - 40 éve ortopédiai sebész a Lisszaboni Polgári Kórháznál / Lisszaboni Polgári Kórház - San Lazaro Kórház" kétoldalas bronz emlékérem, peremén "412/500" sorszámmal. Szign.: Santan (70mm) T:1-,2 patina
Portugal 1980. Dr. José Botelheiro - Orthopedic Surgeon at the Lisbon Civil Hospital for 40 years / Lisbon Civil Hospital - Hospital de San Lazaro" two-sided bronze commemorative medallion with "412/500" serial number on the edge. Sign.: Santan (70mm) C:AU,XF patina