Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 102

Németország 2004. "Fleuroselect" kétoldalas fém emlékérem, hátoldalán gravírozással (60mm) T:UNC Germany 2004. "Fleuroselect" two-sided metal medallion with engrave on backside (60mm) C:UNC
33079.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29
33080.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
Németország DN "I. Ferenc pápa / Szent Péter Bazilika, Vatikán" aranyozott Cu emlékérem (40mm) + Egyesült Arab Emírségek DN "Dubai" ezüstözött fém emlékérem (40mm) T:PP,AU ujjlenyomat, patina Germany ND "Pope Francis / Saint Peter Basilic, Vatican" gilt Cu commemorative medallion (40mm) + United Arab Emirates ND "Dubai" silver-plated metal commemorative medallion (40mm) C:PP,AU fingerprints, patina
33081.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
6,74
7,43
Németország DN "Philipp Melanchton" kétoldalas, peremén jelzett Ag emlékérem kapszulában, dísztokban (11,77g/0.999/32mm) T:PP patina Germany ND "Philipp Melanchton" double sided Ag medallion, hallmarked on the edge, in case and capsule (11,77g/0.999/32mm) C:PP patina
33082.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43
Németország DN "Walther von Cronberg" jelzetlen fém emlékérem (30mm) T:AU (PP) Germany ND "Walther von Cronberg" metal commemorative medallion without hallmark (30mm) C:AU (PP)
33083.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
33084.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43
Németország DN "A csokor, amit szedtem, köszöntsön ezerszer / Charis" bronz replika emlékérem tokban, magyar nyelvű, írógéppel készült leírással. Szign.: Carl Friedrich Voigt (38mm) T:UNC Germany ND "Der Strauss den ich gepflücket grüße dich viel tausendmal / Charis". bronze facsimile medal in case, with a typewritten description in Hungarian. Sign: Carl Friedrich Voigt (38mm) C:UNC
33085.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43
Németország DN "Paracelsus" ezüstpatinázott Br emlékérem (40mm) T:1-,2
33086.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,26
0,29
33087.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29
Olaszország ~1970-1980. "Világ proletárjai egyesüljetek!" fém emlékérem (35mm) T:AU patina Italy ~1970-1980. "Proletari di tutto il Mondo unitevi (Proletarians of the world unite)" metal commemorative medallion (35mm) C:AU patina
33088.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,22
6,86
Örményország DN "Saint Gayane Templom" (?) fém emlékplakett (90mm) T:XF patina Armenia ND "Saint Gayane Church" (?) metal commemorative plaque (90mm) C:XF patina
33089.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43
33090.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft