Militária

Tételek száma: 132

Lengyelország ~1980. "A Lengyel Néphadsereg / Lenino 1943. X. 12-13." bronz emlékérem. Szign.:AN (69mm) T:AU Poland ~1980. "Ludowe Wojsko Polskie / Lenino 12-13. X. 1943." bronze commemorative medallion. Sign.:AN (69mm) C:AU
33386.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

Nagy-Britannia ~1918-1952. "RAF (Királyi Légierő)" fém sapka jelvény (44x39mm) T:XF oxidáció Great Britain ~1918-1952. "RAF (Royali Air Force)" metal cap badge (44x39mm) C:XF oxidation
33387.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
23,32
25,71

Nagy-Britannia ~1945. "1939-1945 Csillag" + "Atlanti Csillag" + "Védelmi érem" + "Háborús Érem 1939-1945" Cu-Zn és Cu-Ni kitüntetések együtt felfüggesztve, miniatűrökkel T:AU patina, az Atlanti Csillag szalagján a hadszintért jelző sáv varrása elengedett! Great-Britain ~1945. "1939-1945 Star" + "Atlantic Star" + "Defence Medal" + "War Medal 1939-1945" Cu-Zn és Cu-Ni decorations with ribbon and miniatures C:AU patina, on the Atlantic Star's ribbon the sewing of the bar is loose!
33388.

Nagy-Britannia ~1945. "1939-1945 Csillag" + "Atlanti Csillag" + "Védelmi érem" + "Háborús Érem 1939-1945" Cu-Zn és Cu-Ni kitüntetések együtt felfüggesztve, miniatűrökkel T:AU patina, az Atlanti Csillag szalagján a hadszintért jelző sáv varrása elengedett! Great-Britain ~1945. "1939-1945 Star" + "Atlantic Star" + "Defence Medal" + "War Medal 1939-1945" Cu-Zn és Cu-Ni decorations with ribbon and min...

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
62,18
68,57

Nagy-Britannia DN "Királyi Haditengerészet" részben zománcozott bronz jelvény (25x37mm) T:XF United Kingdom ND "Royal Navy" partially enamelled bronze badge (25x37mm) C:XF
33389.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

Német Birodalom 1914. "Vaskereszt 2. osztály" kitüntetés mellszalagon, a karikán "WS (Wagner & Sohn)" gyártói jelzéssel T:XF oxidáció, viseltes szalag German Empire 1914. "Iron Cross 2nd Class" decoration on ribbon with "WS (Wagner & Sohn)" maker's mark on the ring C:XF oxidation, worn ribbon
33390.

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
98,45
108,57

Német Birodalom ~1914-1915. A Vaskereszt kitüntetés mintájára készült zománcozott bronz patrióta kitűző (14x14mm) T:XF patina German Empire ~1914-1915. Enamelled bronze patriot pin modelled after the Iron Cross award (14x14mm) C:XF patina
33391.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
25,91
28,57

Német Birodalom ~1914-1915. A Vaskereszt kitüntetés mintájára készült zománcozott bronz patrióta jelvény (19x19mm) T:XF zománchiba German Empire ~1914-1915. Enamelled bronze patriot badge modelled after the Iron Cross award (19x19mm) C:XF enamel error
33392.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
25,91
28,57

Német Birodalom ~1914-1915. A Vaskereszt kitüntetés mintájára készült zománcozott bronz patrióta kitűző (60x11mm) T:XF zománchiba German Empire ~1914-1915. Enamelled bronze patriot pin modelled after the Iron Cross award (60x11mm) C:XF enamel error
33393.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
25,91
28,57

Német Birodalom ~1914-1915. A Vaskereszt kitüntetés mintájára készült zománcozott bronz patrióta jelvény (14x14mm) T:XF kis zománchiba, patina German Empire ~1914-1915. Enamelled bronze patriot badge modelled after the Iron Cross award (14x14mm) C:XF small enamel error, patina
33394.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
25,91
28,57

Német Birodalom ~1915. "Gott Strafe England (Isten, büntesd meg Angliát)" zománcozott bronz patrióta jelvény (25mm) T:XF patina, helyenként kopott zománcozás Germany ~1915. "Gott Strafe England" enamelled bronze patriotic badge (25mm) C:XF patina, slightly worn enamel
33395.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
51,81
57,14

Németország / Weimari Köztársaság 1921. "Német Háborús Emlékérem" aranyozott bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:AU  Germany / Weimar Republic 1921. "Deutsche Ehrendenkmünze des Weltkriegs" gilt bronze decoration without ribbon C:AU
33396.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

NSZK ~1960-1970. "Német Légierő" aranyozott fém emlékplakett, sarkainál apró lyukakkal az akasztást segítendő (129x102mm) T:AU FRG ~1960-1970. "Deutsche Luftwaffe" gilt metal commemorative plaque with small holes in the corners for hanging (129x102mm) C:AU
33397.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,25
8,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft