Lebó Ferenc (1960-) 1998. "Báró Pálffy Miklós - A győri vár visszafoglalásának 400. évfordulójára / 40 éves a Győri Éremgyűjtők Egyesülete" Ag emlékérem (46,61g/0.925/42,5mm) T:AU (PP)
Nagy Lajos (1949-) 1987. "MÉE Szabolcs-Szatmár megyei szervezet / Százötven éves Nyíregyháza szabadalomlevele 1837-1987 - V. Ferdinánd" Ag emlékérem (36,10g/0.835/42,5mm) T:AU patina Adamo NH9
Pedery-Hunt Dóra (1913-2008) 1976. "II. Rákóczi Ferenc Bújdosó Fejedelmünk - 1676-1976 / Cum Deo Pro Patria Et Libertate" bronz emlékérem (57mm) T:AU Hungary / Kanada 1976. "The Rákóczi Medal" bronze commemorative medallion Sign.: Dóra Pedery-Hunt (57mm) C:AU
Reményi József (1887-1977) ~1960. "Széchényi Ferenc emlékérem" bronz jutalom emlékérem. "Franciscus Széchenyi collationis nummorum publicae in Hungaria conditor MDCCCII / Sodalitas archaeologorum historicorum artium et numismaticorum hungarorum sectio numismatica MCMI" (63mm) T:AU
Szolláth György (1927-) / Vadász György (1924-1997) 1982. "MÉE XII. Vándorgyűlése - Szombathely / Marcus Aurelius" Ag emlékérem (34,75g/0.640/42,5mm) T:AU Adamo SH1