Numizmatikai tételek rendkívül alacsony kikiáltási áron

Tételek száma: 161

1860. "Széchenyi István - 1860 április 8-án" kétoldalas Sn halotti emlékérem (29mm) T:XF patina, ph. (fülnyom?)
30146.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

1867. "Érem I. Ferenc József budai koronázására" ezüstözött bronz emlékérem "A BUDA PESTI KORONÁZÁS EMLÉKÜL 1867 JUNIUS 8 ÁN / EMLÉKÜL AZ 1865. ÉVI ORSZÁG GYÜLÉS MEGNYITÁSÁRA PESTEN - ORSZÁG HÁZ" (38mm) T:XF
30147.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
16

1896. "Magyarország ezeréves fennállásának emlékére" 4xklf kétoldalas bronz emlékérem T:AU,XF patina
30148.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
22

1896. "Magyarország ezeréves fennállásának és ős Budavára emlékékre 1896 / 1687" kétoldalas bronz emlékérem (2xklf: egyik 30mm fül nélkül, másik 29mm füllel) T:AU patina
30149.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

1896. "Hazádnak rendületlenül légy híve, o magyar / Nézz Árpádra, magyar, ki hazát állita nemednek" bronz emlékérem (45mm) T:UNC,AU patina Hungary 1896. "1000th anniversary of Hungary" double-sided bronze medallion (45mm) C:UNC,AU patina
30150.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
36

1896. "Magyarország ezer éves fennállásának emlékére - 896 / Isten áldd meg a magyart! - 1896" kétoldalas bronz emlékérem modern tokban (80mm) T:UNC,AU patina Hungary 1896. "1000th anniversary of Hungary - 896 / God, bless the Hungarians! - 1896" double sided bronze medallion in modern case (80mm) C:UNC,AU patina
30151.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
27

1906. "Pro libertate / II. Rákóczi Ferencz temetésének emlékére - Kassa 1906.X.29." Ag emlékérem (10,60g/30mm) T:VF,F
30153.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
18

Osztrák-Magyar Monarchia 1916. "I. Ferenc József halálára" ezüstözött bronz emlékérem. Szign.: Weinberger (65mm/109,26g) T:VF Austro-Hungarian Monarchy 1916. "On the death of Emperor Franz Joseph I" silver plated bronze commemoratie medallion. Sign.: Weinberger (65mm/109,26g) C:VF
30154.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
21

Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "Ferenc József 1914-15 / Bízom népemben, s ügyünk igazságában" bronz emlékérem, zománcozott gyűrűben, fehér! zománc. Szign.: Rudolf Neuberger (1861-1916) (101,97g/65mm) T:XF apró zománchibák / Austro-Hungarian Monarchy 1915. "Franz Joseph I" bronze commemorative medallion in enamelled ring, white! enamel. Sign.: Rudolf Neuberger (1861-1916) (101,97g/65mm) C:XF small enamel errors
30155.

Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "Ferenc József 1914-15 / Bízom népemben, s ügyünk igazságában" bronz emlékérem, zománcozott gyűrűben, fehér! zománc. Szign.: Rudolf Neuberger (1861-1916) (101,97g/65mm) T:XF apró zománchibák / Austro-Hungarian Monarchy 1915. "Franz Joseph I" bronze commemorative medallion in enamelled ring, white! enamel. Sign.: Rudolf Neuberger (1861-1916) (101,97g/65mm) C:XF small ...

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Osztrák-Magyar Monarchia 1917. "IV. Károly / 1916. December 30" koronázási bronz emlékérem fehéren zománcozott Fe gyűrűben. Szign.: Katusch H. (89,14g/65mm) T:AU / Austro-Hungarian Monarchy 1917. "Charles IV / 30 December 1916" bronze commemorative coronaton medallion in white enamelled Fe ring. Sign.: Kautsch H. (89,14g/65mm) C:AU
30156.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
27

Osztrák-Magyar Monarchia 1917. "Zita / 1916. December 30" koronázási bronz emlékérem fehéren zománcozott Fe gyűrűben. Szign.: Katusch H. (92,71g/65mm) T:AU / Austro-Hungarian Monarchy 1917. "Zita / 30 December 1916" bronze commemorative coronaton medallion in white enamelled Fe ring. Sign.: Kautsch H. (92,71g/65mm) C:AU
30157.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
25

1966. "A Magyar Forradalom Tizedik Évfordulójára 1956-1966 / A Magyar Bizottság Felhatalmazásából - ESSAI" Ag próbaveret emlékérem, peremén sorszámozott "187"(22,75g/38mm) T:AU (PP) / Hungary 1966. "Commemorating the tenth Anniversary of the Hungarian Revolution 1956-1966 / Authorized by the Hungarian Committe - ESSAI" Ag trial commemorative medal, numbered on edge '187" (22,75g/38mm) C:AU (PP)
30159.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
39

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft