1867. "Érem I. Ferenc József budai koronázására" ezüstözött bronz emlékérem "A BUDA PESTI KORONÁZÁS EMLÉKÜL 1867 JUNIUS 8 ÁN / EMLÉKÜL AZ 1865. ÉVI ORSZÁG GYÜLÉS MEGNYITÁSÁRA PESTEN - ORSZÁG HÁZ" (38mm) T:XF
1896. "Magyarország ezeréves fennállásának és ős Budavára emlékékre 1896 / 1687" kétoldalas bronz emlékérem (2xklf: egyik 30mm fül nélkül, másik 29mm füllel) T:AU patina
1896. "Magyarország ezer éves fennállásának emlékére - 896 / Isten áldd meg a magyart! - 1896" kétoldalas bronz emlékérem modern tokban (80mm) T:UNC,AU patina Hungary 1896. "1000th anniversary of Hungary - 896 / God, bless the Hungarians! - 1896" double sided bronze medallion in modern case (80mm) C:UNC,AU patina
Osztrák-Magyar Monarchia 1916. "I. Ferenc József halálára" ezüstözött bronz emlékérem. Szign.: Weinberger (65mm/109,26g) T:VF Austro-Hungarian Monarchy 1916. "On the death of Emperor Franz Joseph I" silver plated bronze commemoratie medallion. Sign.: Weinberger (65mm/109,26g) C:VF
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "Ferenc József 1914-15 / Bízom népemben, s ügyünk igazságában" bronz emlékérem, zománcozott gyűrűben, fehér! zománc. Szign.: Rudolf Neuberger (1861-1916) (101,97g/65mm) T:XF apró zománchibák / Austro-Hungarian Monarchy 1915. "Franz Joseph I" bronze commemorative medallion in enamelled ring, white! enamel. Sign.: Rudolf Neuberger (1861-1916) (101,97g/65mm) C:XF small ...
Osztrák-Magyar Monarchia 1917. "IV. Károly / 1916. December 30" koronázási bronz emlékérem fehéren zománcozott Fe gyűrűben. Szign.: Katusch H. (89,14g/65mm) T:AU / Austro-Hungarian Monarchy 1917. "Charles IV / 30 December 1916" bronze commemorative coronaton medallion in white enamelled Fe ring. Sign.: Kautsch H. (89,14g/65mm) C:AU
Osztrák-Magyar Monarchia 1917. "Zita / 1916. December 30" koronázási bronz emlékérem fehéren zománcozott Fe gyűrűben. Szign.: Katusch H. (92,71g/65mm) T:AU / Austro-Hungarian Monarchy 1917. "Zita / 30 December 1916" bronze commemorative coronaton medallion in white enamelled Fe ring. Sign.: Kautsch H. (92,71g/65mm) C:AU
1966. "A Magyar Forradalom Tizedik Évfordulójára 1956-1966 / A Magyar Bizottság Felhatalmazásából - ESSAI" Ag próbaveret emlékérem, peremén sorszámozott "187"(22,75g/38mm) T:AU (PP) / Hungary 1966. "Commemorating the tenth Anniversary of the Hungarian Revolution 1956-1966 / Authorized by the Hungarian Committe - ESSAI" Ag trial commemorative medal, numbered on edge '187" (22,75g/38mm) C:AU (PP)