Kerámiák Tételek száma: 307
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2975589
11652
457
Art-ceramics
Retro mázas kerámia váza, stilizált virág díszítéssel, jelzés nélkül, hibátlan, m: 30 cm 2925370
11653
457
3400
Art-ceramics
Kerámia kínáló tál. Kézzel festett 25x12 cm + 6 db aranyozott szájú üveg stampedlis pohár. (aranyozás minimálisan kopott) 2835067
11654
457
Art-ceramics
Retró négy személyes teáskészlet, mázas kerámia, részben érdekes, szarvasagancs- vagy fakéregszerű mázzal. Jelzés nélkül, kisebb felületi hibákkal / sérülésekkel. 3060675
11655
457
Art-ceramics
Habán múzeumi másolat és váza, kopással 3060267
11656
457
Art-ceramics
Doboznyi népi kerámia, jelzésekkel, sérülésekkel, klf méretben 3060211
11657
457
Art-ceramics
Doboznyi népi kerámia, jelzésekkel, sérülésekkel, klf méretben 3058020
11658
457
2200
Art-ceramics
Retro csorgatott mázas váza, tűzhibával, pattanással, m: 23 cm 3059222
11659
457
Art-ceramics
6 darab népi kerámia, sérülésekkel, m: 19-24 cm 3057483
11660
457
3200
Art-ceramics
cca 1920 Gyümölcs alakú kerámia gombostűtartó, sorszámozott, kopással, m: 7 cm 3057475
11661
457
Art-ceramics
Iparművész kerámia gyertyatartó, női alakos, jelzés nélkül, kis kopással, m: 19,5 cm 3057458
11662
457
Art-ceramics
Iparművészeti Vállalat tálka, jelzett, hibátlan, d: 14,5 cm 3057455
11663
457
2200
Art-ceramics
Miskakancsó. Mázas kerámia, jelzés nélkül, pattanással, m: 18,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft