18 000 Ft
46,63 EUR, 51,43 USD
Szecessziós süteményszervírozó szett, tálca + 6 db kínálótál, magastüzű mázakkal festett finomfajansz, formaszámmal jelzett, kopással, 2 tálon sérüléssel, 36x28 cm, illetve d: 15 cm