Üvegtárgyak Tételek száma: 430
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3036727
12285
457
13000
Glass-objects
Vladislav Urban (1937-2022), Sklo Union: Design üveg váza. cca 1960, öntött, anyagában színezett türkiz üveg. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 14 cm 3054119
12286
457
Glass-objects
Murano millefiori kisváza, melegen rátekert kéküveg füllel. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 12,5 cm 2374317
12287
457
Glass-objects
Antik vizes üveg pohárral. XIX. sz. Formába fújt, festett, apró csorbákkal, karcolásokkal. m: 22 cm / Antique water flask with glass. Hand painted, with flaws. 22 cm 3051823
12288
457
Glass-objects
Zempléni huták, 19. sz. második fele, 2 darab bütykös kancsó. Színtelen hutaüveg, minimális kopással, m: 12-13 cm 3059189
12289
457
Glass-objects
cca 1930 WMF Ikora art deco üveg kínáló, terv.: Kar Wiedmann, jelzés nélkül, hibátlan, d: 23,5 cm, m: 7,5 cm 3057446
12290
457
9500
Glass-objects
Nagyméretű Chribska színátmenetes üveg kínáló, terv.: Josef Hospodka. Jelzés nélkül, hibátlan, 30,5x12x9,5 cm 3057437
12291
457
7500
Glass-objects
Murano többrétegű színezett üveg asztaldísz, kézzel formált, jelzés nélkül, hibátlan, 26x19,5 cm 2508553
12292
457
Glass-objects
Nagy méretű cseh kristály váza. Anyagában színezett, kis kopásnyomokkal, alján csorbával / Czech crystal large blue vase 29 cm 3055883
12293
457
8500
Glass-objects
8 darab régi és antik cseh üveg asztaldísz, színezett és áttetsző hutaüvegek, jelzés nélkül, hibátlan, d: 9-14 cm 3053115
12294
457
Glass-objects
OCEAN Ambrosia oroszhalas üveg, hozzávaló festett fémfedővel, m: 16 cm 2437527
12295
457
5500
Glass-objects
Art deco üveg váza, kisebb kopásnyomokkal, m: 14,5 cm 2776119
12296
457
6500
Glass-objects
Berndorf porcukorszóró, jelzett, kis lepattanással, m: 21 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft