1972 Magyar Kisgrafika. A XIV. Nemzetközi Ex Libris Kongresszus magyar ajándékmappája. Bp., 1972, Kisgrafika Barátok Köre, 29 t. Számozott (593./600) példány. Többek közt Gyulai Líviusz, Kass János kisgrafikáival. Komplett, hiánytalan! Kiadói mappában, egy hiánnyal (21.=Reich Károly.) Lapméret: 21x15 cm
Pekáry István (1905-1981): Kún legény tánc. Rézkarc, akvarell, papír. Jelzett a karcon. Karácsonyi-újévi üdvözlőlap, Tamás Galéria kiadása, 1930-40 körül. 12,5x10 cm
Pekáry István (1905-1981): kalocsai mintás népviselet. Rézkarc, akvarell, papír. Jelzett a karcon. Karácsonyi-újévi üdvözlőlap, Tamás Galéria kiadása, 1930-40 körül. 13x10 cm
Horváth Hilda: Magyar ex librisek. 1525-1985. Bp., 1985, Magyar Bibliofil Társaság, 178 p. Kőrösfői-Kriesch Aladár, Falus Elek, Kozma Lajos, Sassy Attila (Aiglos), Jaschik Álmos, Bíró Mihály, Nagy Sándor, Gara Arnold, Faragó Géza, Geiger Richárd, Kós Károly, Buday György, Kondor Béla, Kass János, Würtz Ádám, Reich Károly, Gross Arnold és mások munkáival. Kiadói kartonált papírkötés. Számozott (26....