16 000 Ft
41,45 EUR, 45,71 USD
Szerb királyi család, címerrel, XIX. sz. második fele. Litográfia, papír. Jelzés nélkül. H. Gerhart, Bécs, nyomása. Sérült, foltos. Üvegezett, sérült fakeretben. 73x52 cm