3 000 Ft
Dr. Edvi Illés Károly: A magyar büntetőtörvények zsebkönyve. Bp., 1895, Révai (Franklin-ny.), XXIII+(1)+410 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kissé kopottas borítóval, néhány kissé sérült, a fűzéstől elváló lappal.