2 800 Ft
28
Igazságügyi zsebtörvénytár. Hatályban lévő igazságügyi törvények és rendeletek gyűjteménye egységes szerkezetben, kiegészítve a M. Kir. Kuria elvi jelentőségü határozataival. Összeáll. és jegyzetekkel ellátták: Dr. Térfy Gyula és Dr. Térfy Béla. Bp., 1940, Grill Károly, XV+(1)+1716 p. Negyedik kiadás. Kiadói aranyozott egészbőr-kötés, kopott borítóval, az előzéklapon Dr. Baróthy Ferenc (1890-?) járásbíró névbejegyzésével.