Perneczky Béla: Gazdasági jog. A gazdaközösség és gazdasági szakoktatás számára. Bp., 1929,"Pátria", 123 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.
5+1 db alkotmány: A dolgozó nép alkotmánya. Rákosi Mátyás beszéde az Országgyűlés 1949. augusztus 17-én tartott ülésén. A Magyar Népköztársaság alkotmánya. + A Csehszlovák Köztársaság alkotmánya; A Lengyel Köztársaság alkotmánya; A Bolgár Népköztársaság alkotmánya; A Román Népköztársaság alkotmánya; Az Albán Népköztársaság alkotmánya. Bp., 1949, Szikra. Kiadói papírkötés, változó állapotban, helye...
A népbíráskodásról szóló 81/1945. M. E. sz. és az azt módosító rendelet egységes szerkezetben. Kaposvár, (1945), Somogymegyei Nyomda Rt., 24 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé foltos borítóval, kisebb lapszéli ázásnyomokkal.
Dr. Krivoss Árpád: Adókódex, vagy adóreform?... (Az országos adóstatisztika tanulságai). Bp., 1936, Madách, 140+(4) p. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, kissé sérült lapszélekkel. (Ritka!)
Meszlényi Artur: Magyar magánjog. I. kötet. II. rész. Jogforrások, személyi és családi jog. II. Bp., 1929, Grill Károly. 6 kiadás. Kiadói egészvászon-kötések.
1946 évi országos törvénytár. (Corpus Juris). Bp., 1946, Magyar Belügyminisztérium (Athenaeum-ny.), XI+98 p. Kiadói papírborítóban, fűzés nélkül, helyenként kissé sérült lapszélekkel.
Eckhart Ferenc: Magyar alkotmány és jogtörténet. I-II. félév. Bp., Vörösváry Sokszorosítóipar, 95+121 p. Egyetemi jegyzet. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítókkal, a kötéstáblák leváltak, az I. részben a 22-23. oldal között a lapok elváltak a könyvtesttől, egy lap sérült (I. r. 23/24 p.), aláhúzásokkal, bejelölésekkel és aláhúzásokkal, régi intézményi bélyegzésekkel.