Külföldi szabadalmi és védjegyjog. Szerk.: Dr. Vida Sándor. Kézirat. Mérnöki Továbbképző Intézet előadássorozatából 4277. Bp., 1964, Felsőoktatási Jegyzetellátó Vállalat, 489 p. Félvászon-kötésben, intézményi bélyegzőkkel. Megjelent 458 példányban. A címlapon az egyik szerző, Somfai Éva (1930- ) vegyészmérnök, szabadalmi ügyvivő autográf aláírásával.
1947. évi országos törvénytár. (Corpus Juris). Bp., 1947, Magyar Belügyminisztérium (Athenaeum-ny.), XIII+320 p. Sérült kiadói papírborítóban, fűzés nélkül, helyenként kissé sérült lapokkal.