Halász György: Telivérek. A magyar telivér lótenyésztés története a ménimportok csoportosítása alapján. Gróf Erdődy Rudolf előszavával. Bp.,1944., Dr. Vajna és Bokor, (Klein S-ny.), 511+3 p. + 1 (kihajtható táblázat) t. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér fotóval illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, egy lap kijár (14/15.), az utolsó lapon kis szakadással.
Széchenyi István: Lovakrul. Bp., 1978, Magyar Lóverseny Vállalat. Készült az első kiadása 150. évfordulójára hasonmás kiadásban, műbőr kötésben. Számozott (95.) példány. Jó állapotban.