19611.
459. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Militária - Katonaság
4 000 Ft
17
Hadifogoly magyarok története. Szerk.: Baja Benedek - Pilch Jenő - Lukinich Imre - Zilahy Lajos. 1-2. köt. Bp., [1930], Athenaeum. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, kopott borítóval, az 1. kötetben a kihajtható térkép sérült, a 2. kötetben a kihajtható térkép sérült, hiányos, a 2. kötetben néhány foltos lappal, kissé viseltes állapotban.