15 000 Ft
38,86 EUR, 42,86 USD
Apponyi Albert, gróf: -- beszédei. I-II. kötet. Bp., 1896. Singer és Wolfner. XI+738+(1)p., (4)+762+(2)p. Bp. 1896. Singer és Wolfner. XI, 738p., 762p. + 1 kihajtható tábla (2 hiányzik). Az első kötet utolsó két lapja sérült. Egységes, kiadói, a szerző dombornyomású arcképével díszített félvászon-kötésben színezett lapélekkel