2 000 Ft
5,18 EUR, 5,71 USD
Graham, Evelyn: Edward P. A New and Intimate Life Story of H.R.H. the Prince of Wales. London-Melbourne, 1929, Ward, Lock & Co., Ltd. Első kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, helyenként kissé foltos lapokkal.