Kroetz, Robert, und Rudulf Jung : Reichsparteitag der Ehre Diessen/Ammersee, , 1936 Raumbild-Verlag Otto Schoenstein, 100 fénykép melléklettel, a hozzá adott szemüveg nélkül: Kiadói vászonkötésben / With many photos but without the googles
[Struve, Burkhard Gotthelf (1671-1738)] Burcardo Gotthelffio Struvio: Rerum germanicarum scriptores Tomus I-III. Rerum germanicarum scriptores aliquot insignes, qui gesta sunt sub regibus et imperatoribus Teutonicis jam inde a Carolo M. usque ad Fridericum III imp. perpetua fere serie, suis quisque seculis, litteris mandata posteritati reliquerunt. Tomus Primus. Tomus Secundus. Tomus Tomus Tertiu...
A magyar nemzet története. I-X.. köt. Teljes! Szerk. Szilágyi Sándor. Írták: Acsády Ignác, Angyal Dávid, Ballagi Géza, Beksics Gusztáv, Fraknói Vilmos, Marczali Henrik... Bp. 1895-1898. Athenaeum.. Rendkívül gazdag illusztrációs anyaggal, színes táblákkal kihajtható fakszimilékkel, szövegközti és önálló képekkel. Aranyozott, kiadói félbőr-kötésben, néhány kötet gerince kisebb, közepes mértékben sé...
Adrianus Rauch: Rerum Austriacarum Scriptores, qui lucem publicam hactenus non viderunt, et alia monumenta diplomatica nondum edita, quibus huius gentis aliarumque vicinarum medii aevi historia ac iura eius temporis publica provincialia, municipiala, feudalia et civilia uberrime illustrantur, ex authenticis bibliothecae augustae Vindobonensis, codicibus manuscriptis et diplomaticis instrumentis er...
Kisari Balla György: Marsigli tábornok térképei. (DEDIKÁLT). Bp., 2005, szerzői kiadás. Magyar és olasz nyelven. Kiadói kartonált papírkötés. Számozott (289./500), a szerző által DEDIKÁLT példány.
Kisari Balla György: Karlsruhei térképek a török háborúk korából. Bp., 2000, szerzői kiadás. Magyar, német és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, néhány kisebb lapszéli sérüléssel. Számozott (731./800) példány.
Szilágyi János: A dáciai erődrendszer helyőrségei és katonai téglabélyegei. Dissertationes Pannonicae Ser. II. No. 21. Bp., 1946, Pázmány Péter Tudományegyetem Érem- és Régiségtani Intézete, 91 p.+XX t. Kiadói papírkötés, hiányos, javított borítóval, de belül jó állapotban. Felvágatlan példány!