Könyvek: Történelem

Tételek száma: 270

19449.

Bertram Gatti: Allgemeine und Kriegs-Geschichte. 3. Theil. Neue Zeit I. (Österreichische Militär-Bibliothek 12. Band). Bécs, 1866, L.W. Seidel und Sohn. Német nyelven. 654 p. + 4 t. (litográfiák). A litografált táblák közül egyik Szigetvár 1566. évi ostromának térképével. Félvászon kötésben, sérült és hiányzó gerinccel, kissé kopott borítóval, kissé sérült kötéssel, címlapon néhány ceruzás és toll...

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14

19450.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,29
9,14

19451.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

Vermes Gábor: Kulturális változások sodrában. Magyarország 1711 és 1848 között. Bp.,2011,Balassi. Kiadói papírkötés.
19452.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,25
8,00

Ratzel Frigyes: A föld és az ember. Anthropo-geographia, vagy a földrajz történeti alkalmazásának alapvonalai. Ford.: Simonyi Jenő. Bp., 1887., MTA, XX+623 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.
19453.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

Korok ruhái. Domanovszky Endre illusztrált előadásvázlatai az öltözködés történetéről. Bp., 1979, Corvina. 319 p. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói kissé sérült papír védőborítóval.
19454.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

19455.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00

Alba Regia. Annales Musei Stephani Regis 41. Székesfehérvár, 2012. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19456.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,25
8,00

Bendefy László: A magyarság és középkelet. Bp., 1945, Aquincum. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban.
19457.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

Lestyán Sándor: 1848 március 15. A Pilvax forradalma. Bp., (1948), Officina, 62+(1) p.+ 1 kihajtható melléklet. Kiadói papírkötés, sérült, kopottas borítóval.
19458.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

Vékony Gábor: Dákok, rómaiak, románok. Bp., 1989, Akadémiai Kiadó. Első kiadás. Kiadói papírkötés
19459.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,22
6,86

Charlotte M. Yonge: Elbeszélések a római világból. Hampelné Pulszky Polyxena fordítása. Bp, 1895, Lampel Róbert (Wodianer F. és fiai). Szövegközti fekete-fehér képtáblákkal illusztrált. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval, egy sérült lappal, névbélyegzésekkel, és névbejegyzéssel, egy lap sérült (225/226 p.)
19460.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft