Verhandlungen in der Versammlung der Lanstände des Königreich Würtemberg im 1815. Eilfte Abtheilung. October 1815. Hozzákötve: October, November 1815. hn., én, nyn., 286+2+76 p. Német nyelven. Korabeli félbőr-kötésben, kopott borítóval, foxing foltos lapokkal.
Makó Imre - Katona Lajos: A második világháború és a fasizmus hódmezővásárhelyi áldozatai. + Kiegészítő kötet: Kései főhajtás. Emlékünnepségek Hódmezővásárhelyen 1991-1993. Hódmezővásárhely, 1991-1993, Emlékbizottság a II. világháború hódmezővásárhelyi áldozatainak emlékének megörökítésére. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítókkal, foltos lapszélekkel.
Ellenforradalmi erők a magyar októberi eseményekben I-IV. köt. + Nagy Imre és bűntársai ellenforradalmi összeesküvése. Bp., én., Magyar Népköztársaság Minisztertanácsa Tájékoztatási Hivatala. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés
A gróf Klebelsberg Kuno Magyar Történetkutató Intézet évkönyve. VII. évf. 1937. Károlyi Árpád és Angyal Dávid közreműködésével szerkeszti Miskolczy Gyula igazgató. Bp., 1937, Magyar Történetkutató Intézet,(Pécs,Dunántúl-ny.), 10+350 p. + 2 t. Kiadói papírkötés, foltos lapokkal. Felvágatlan lapokkal.
A gróf Klebelsberg Kuno Magyar Történetkutató Intézet évkönyve. VI. évf. 1936. Károlyi Árpád és Angyal Dávid közreműködésével szerkeszti Miskolczy Gyula igazgató. Bp., 1936, Magyar Történetkutató Intézet,(Pécs,Dunántúl-ny.), 8+344 p. + 3 t. Kiadói papírkötés. Felvágatlan lapokkal.
A gróf Klebelsberg Kuno Magyar Történetkutató Intézet évkönyve. V. évf. 1935. Károlyi Árpád közreműködésével szerkeszti Angyal Dávid igazgató. Bp., 1935, Magyar Történetkutató Intézet,(Sylvester-ny.), 8+331 p.+4 (közte 3 kiihajtható tábla) t. Kiadói papírkötés, felvágatlan lapokkal, 2 kihajtható táblán felületi sérülésnyomokkal, 1 tábla összeragadt, de ezeket leszámítva jó állapotban.