Szita Szabolcs: A Gestapo tevékenysége Magyarországon 1939-1945. Bp, 2014, Corvina. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötésben, borítón apró felületi sérüléssel.
Régi okiratok és levelek tára. Havi folyóirat az irodalom és történelem köréből. Alapította és Debrecen sz. kir. város tanácsának támogatásával kiadja dr. Kardos Samu. Főmunkatársak Ujhely Géza és Zoltai Lajos. 1905. I. évfolyam 1. füzet (október) 1906. II. évfolyam. 5-6. (8-9) füzet Kissé sérült papírborítóval
Deák Imre: 1848. A szabadságharc története levelekben, ahogyan a kortársak látták. Összegyűjtötte és előszóval ellátta: - - . Bp., [1943], Sirály, 432 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, belül jó állapotban.
Graham, Evelyn: Edward P. A New and Intimate Life Story of H.R.H. the Prince of Wales. London-Melbourne, 1929, Ward, Lock & Co., Ltd. Első kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, helyenként kissé foltos lapokkal.
Végh Oszkár - L. Vincze Judit - Tamáska Péter: A nyomtatott betű szabadságáért. A Nyomda-, a Papíripar, a Sajtó és a Könyvkiadás Dolgozói Szakszervezetének története, 1862-1987. (DEDIKÁLT). Bp., 1987, A Nyomda-, a Papíripar és a Sajtó Dolgozóinak Szakszervezete. Kiadói műbőr-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. Megjelent 5000 példányban. A könyv egyik szerzője, Tamáska Péter által DEDIK...