Az Erdélyi Múzeum-Egylet évkönyve az 1908. évre. Szerk. Schilling Lajos. Bp., 1909. Erdélyi Múzeum Egyesület Rt. 125 p. +2 t (kihajtható, a Kolozsvári egyetem állattudományi intézetének tervrajza) Kiadói papírkötésben
Az Erdélyi Múzeum-Egylet évkönyve az 1911. évre. Szerk. Schilling Lajos. Bp., 1912. Erdélyi Múzeum Egyesület Rt. 145 p. +2 t Kiadói papírkötésben + meghívó a közgyűlésre
A Felső-Magyarországi Múzeum-Egylet harmadik évkönyve. Szerk. Dr. Stöhr Antal. Kassa, 1879. Kosch és Scharf. 192p + 2 t (Nagymihály város céh pecsétjei) Kiadói papírkötésben
A Felső-Magyarországi Múzeum-Egylet hatodik évkönyve. Szerk. Dr. Stöhr Antal. Kassa, 1885. Kosch és Scharf. 111p. Kiadói papírkötésben Benne éremgyűjteményről szóló cikk
Benedek Elek: Nagy magyarok élete. Zrínyi Miklós (a költő és hadvezér.) Thököly Imre. Bp., 1906, Athenaeum. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, ceruzás aláhúzásokkal, foltos lapokkal, egy sérült lappal.
Benedek Elek: A magyar nép múltja és jelene. II. kötet: A bölcsőtől a sírig. Bp., 1898., Athenaeum, 463+4 p.+ 17 t. Szövegközti és egészoldalas képekkel is gazdagon illusztrálva. Kiadói, festett, aranyozott, egészvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, egy lapon szakadással, 4 hiányzó táblával.
Benedek Elek: A tatárjárás mondái. Széchy Gyula rajzaival. Athenaeum Mese-könyvtára 20. Bp.,én.,Athenaeum, 96 p. A borító Fáy Dezső munkája. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.
Vámbéry Ármin: A török faj ethnologiai és ethnographiai tekintetben. [Bp., 1885, MTA], 768 p. Borító nélküli példány, széteső állapotban, az első XVI p. hányzik.