Csehszlovákia 1968. "Állami Pénzverde - a Munkaügyi Tanács tagja" Károly Róbert aranyforintját ábrázoló ezüstpatinázott bronz jelvény (5db) T:UNC,AU Czechoslovakia 1968. "Štátna Mincovňa - Nositeľ rádu práce" Silver patinated bronze badge depicting the Goldgulden of Charles I (Caroberto) (5pcs) C:UNC,AU
Csehszlovákia ~1970. "Z-37 - SlovAir" mezőgazdasági repülőgép műgyantás fém jelvény eredeti kartonlapon (4db) T:UNC Czechoslovakia ~1970. "Z-37 - SlovAir" agricultural aircraft resin metal badge on original cardboard (4pcs) C:UNC
Német Birodalom ~1900. "D" textil jelvény "BRUCK BERLIN 40 L." gyártói jelzéssel (26mm) T:XF German Empire ~1900. "D" metal badge covered with textile with makers mark "BRUCK BERLIN 40 L." (26mm) C:XF
Svájc 1934. "1934. VIII. 1." svájci nemzeti ünnepi fém kitűző, hátoldalán "Huguenin Locle" gyártói jelzéssel. Szign.: Luc Jaggi (29x23mm) T:AU Switzerland 1934. "1. VIII. 1934." metal badge of Swiss national holiday with "Huguenin Locle" makers mark on the back. Sign.: Luc Jaggi (29x23mm) C:AU