Falerisztika: Kitüntetések, jelvények

Tételek száma: 158

~1980. 250 ezer km balesetmentesen műgyantás kitüntető autójelvény 2db miniatűrje tű nélkül, kis gumiabroncsra rögzítve, kulcstartóvá alakítva (17x20mm) T:AU,XF
33396.

~1980. "250 ezer km balesetmentesen" műgyantás kitüntető autójelvény 2db miniatűrje tű nélkül, kis gumiabroncsra rögzítve, kulcstartóvá alakítva (17x20mm) T:AU,XF

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
2,86
~1980. 750 ezer kilométer balesetmentesen műgyantás aranyozott bronz kitüntető autójelvény miniatűrrel (72x97mm, miniatűr:17x20mm) T:AU,XF
33397.

~1980. "750 ezer kilométer balesetmentesen" műgyantás aranyozott bronz kitüntető autójelvény miniatűrrel (72x97mm, miniatűr:17x20mm) T:AU,XF

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71
Tóth Amerigo (Imre) (1909-1984) 1982. Tavaszi Fesztivál Budapest 1983 bronz kitűző (30x22mm) T:AU kis patina
33398.

Tóth Amerigo (Imre) (1909-1984) 1982. "Tavaszi Fesztivál Budapest 1983" bronz kitűző (30x22mm) T:AU kis patina

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,18
3,43
1985. Munka Érdemrend bronz fokozata, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, kopott eredeti tokban T:1 NMK 601.
33399.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,61
11,43
1985. Munka Érdemrend ezüst fokozata, zománcozott, ezüstözött bronz kitüntetés mellszalagon, szalagsávon miniatűrrel, eredeti tokban T:AU NMK 600.
33400.

1985. "Munka Érdemrend" ezüst fokozata, zománcozott, ezüstözött bronz kitüntetés mellszalagon, szalagsávon miniatűrrel, eredeti tokban T:AU NMK 600.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
6,90
7,43
1985. A Munka Érdemrend bronz fokozata, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, eredeti ragadós műbőr tokban T:AU NMK 601.
33401.

1985. "A Munka Érdemrend" bronz fokozata, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, eredeti "ragadós" műbőr tokban T:AU NMK 601.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71
1989. Büntetésvégrehajtási Szolgálati Érem arany fokozata aranyozott, műgyantás fém kitüntetés (későbbi, Pénzverőben készült utángyártás?) T:UNC / Hungary 1989. Service Medal of the Penal Authorities, Golden Grade gilt, synthetic resined metal decoration (later piece from the National Mint?) NMK 725.
33402.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
63,66
68,57
~1990. Videoton R.t. - Budapest festett jelvény (13x37mm) T:AU
33403.

~1990. "Videoton R.t. - Budapest" festett jelvény (13x37mm) T:AU

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
2,86
1992. A Köz Szolgálatáért Érdemjel ezüst fokozata ezüstözött, zománcozott bronz kitüntetés, mellszalaggal, szalagsávon miniatűrrel, eredeti tokban T:1 Hungary 1992. Medal for Public Service, Silver Grade silver plated, enamelled bronze decoration with ribbon and service ribbon with miniature in original case C:UNC NMK.: 775.
33404.

Kikiáltási ár:
46 000 Ft
122,02
131,43
2019. 1969-2019 50 éves Magyar Éremgyűjtők Egyesülete jelzett Ag kitűző pillangócsattal, 276 számmal (4,76g/0.925/20mm) T:AU (PP) patina
33405.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
26,53
28,57
DN Zománctáblás magyar köztársasági címeres kitűző (21x14mm) T:AU
33406.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
8,57
DN Hungária textil anyagú cserkész felvarró (46x83mm) T:XF
33407.

DN "Hungária" textil anyagú cserkész felvarró (46x83mm) T:XF

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
2,86

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft