33305.
459. Lezárult gyorsárverés
Falerisztika: Kitüntetések, jelvények
12 000 Ft
19
Statuten für den kaiserlich österreichischen Franz Joseph-Orden (Az osztrák Ferenc József-rend alapszabályai a kitüntetések ábrázolásával). Wien, 1908., 18p. 4 litho táblával. Aranyozott, gerincénél kissé elvált kiadói egészvászon-kötésben. Használt, korához képest igen jó állapotban, néhány oldalon folt.