Falerisztika: Kitüntetések, jelvények Tételek száma: 158
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3073286
33312
459
Faleristics: medals, orders, badges
Numizmatika
~1930. "M.M.D.Sz. (Magyarországi Munkások Dalos Szövetsége)" zománcozott tombak gomblyukjelvény (22x11mm) T:XF 3057356
33313
459
Numizmatika
~1930-1940. Turulos zománcozott bronz kitűző (12x17mm) T:AU 3051903
33314
459
Numizmatika
~1930. "MTE (Magyar Turista Egyesület)" zománcozott fém jelvény, hátoldalán "JEROUSCHEK BPEST SEMMELWEIS U. 7" gyártói jelzéssel (~44x33mm) T:XF kis zománchiba, a szár részén javítva 2963190
33315
459
Numizmatika
~1930. "A Felvidékért" bronz kitűző (23x21mm) T:XF kis horpadás 2883491
33316
459
100
Numizmatika
~1930. "Látássérült - Vakok Szövetsége" zománcozott bronz jelvény (41x50mm) T:AU apró zománchiba / Hungary ~1930. "Visually Impaired - Association of the Blinds" enamelled bronze badge (41x50mm) C:AU small enamel error 3056995
33317
459
Numizmatika
~1930-1940. "Rákóczi Kereskedelmi Iskola" zománcozott bronz gomblyukjelvény (20x16mm) T:AU,XF 3077754
33318
459
Numizmatika
~1930. zománcozott, bronz piarista gimnáziumi jelvény (58x35mm) + DN "Általános Gimnázium - Jánosháza" zománcozott bronz iskolajelvény (37x28mm) T:XF,VF lekopott aranyozás, zománchiba, az egyiknél a tű sérült 3061050
33319
459
Numizmatika
~1930-1940. "Z.I.O.L.I. (Zrínyi Ilona Országos Leány Iskola?)" zománcozott bronz iskolajelvény (34x24mm) T:XF patina 3072018
33320
459
Numizmatika
~1930. Vatikáni és magyar zászlóval, pápai tiarával díszített, festett bronz jelvény tű nélkül, hiányos medallionnal T:VF 3053476
33321
459
Numizmatika
~1930-1940. "SZJ?" zománcozott, koronás bronz sapkajelvény (47x33mm) T:XF 3072231
33322
459
Numizmatika
~1930-1940. 4db-os jelvény tétel közte "Budapesti Szent Orsolya R.I. Szent Angéla Intézet" zománcozott iskola jelvény, "D C" zománcozott jelvény és jeruzsálemi keresztet ábrázoló zománcozott jelvény T:AU,XF 2797157
33323
459
30000
Numizmatika
1931. A Turul Szövetség tagszervezetének, a budapesti képzőművészeket tömörítő Székely Bertalan Bajtársi Egyesületének jelzett Ag függője szalagon, zománcbetétes pánttal, "Gál Nap utca 13" gyártói jelzéssel, hátoldalán gravírozott felirattal "Székely Bertalan B.E. - Primus Magisterének - 1931. nov. 26." (30x195mm) T:2 kis zománchiba, viseltes szalag / Hungary 1931. Marked Ag pendant of the Member... Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft