Nagy-Britannia 1909. "A Lancaster-i városháza megnyitása" bronz emlékérem (44mm) T:XF,VF patina Great Britain 1909. "To commemorate the Opening of the Town Hall Lancaster" bronze commemorative medallion (44mm) C:XF,VF patina
Németország ~1900. "Profess. Dr. Robert Koch / Lunge sehr Kräftig (A tüdő nagyon erős)" bronz emlékérem (21mm) T:XF Germany ~1900. "Profess. Dr. Robert Koch / Lunge sehr Kräftig (Lungs very strong)" bronze medallion (21mm) C:XF
Németország 1971. "Luther Márton / Itt állok, másként nem tehetek. Isten segítsen meg. Ámen." csegely alakú fém emlékérem "B.H. Mayer Prforzheim" gyártói jellel (25x25mm) T:1- kopott bevonat Germany 1971. "Martin Luther / Hier stehe ich kann nicht anders. Gott helfe mir. Amen" squared medallion with "B.H. Mayer Prforzheim" manufacturer's mark (25x25mm) C:AU worn plating
Német Demokratikus Köztársaság 1975. "Volkssolbad / Bad Salzungen 1200 éves" kétoldalas aranyozott fém emlékérem (40mm) T:1- German Democratic Republic 1975. "Volkssolbad / Bad Salzungen 1200 years" two-sided gold-plated metal commemorative medallion (40mm) C:AU
Német Demokratikus Köztársaság 1979. "Miltred Scheel / Német Rákszűrés" kétoldalas fém emlékérem, peremén "az életért" beütés (30mm) T:1- German Democratic Republic 1979. "Miltred Scheel / German cancer screening" two-sided metal commemorative medallion, "for the sake of life" text in the edge (40mm) C:AU
NDK ~1980. "Köztársasági Palota - Berlin" kétoldalas, ezüstözött bronz emlékérem eredeti "A berlini néprendőrség főhadiszállása" tokban (60mm) T:AU,XF ph. GDR ~1980. "Palast der Republik - Berlin" double-sided, silvered bronze medallion in original "Präsidium der Volkspolizei Berlin" case (60mm) T:AU,XF ph.
Német Demokratikus Köztársaság ~1980. "Christopher Columbus, Amerika felfedezője" kétoldalas bronz emlékérem (30mm) T:1-kis patina German Democratic Republic ~1980. "Christopher Columbus, America's exlporer" two-sided commemorative bronze medallion (30mm) small patina