Amerikai Egyesült Államok 1971S 1$ Ag "Eisenhower" tanúsítvánnyal T:PP kis patina
USA 1971S 1 Dollar Ag "Eisenhower" with certificate C:PP small patina
Krause KM#203a
Amerikai Egyesült Államok 1971S 1$ Ag "Eisenhower" eredeti, kissé sérült dísztokban T:PP fo.
USA 1971S 1 Dollar Ag "Eisenhower" in original, but little damaged case C:PP spotted
Krause KM#203a
Amerikai Egyesült Államok 1976. 25c Cu-Ni + 1/2$ Cu-Ni + 1$ Cu-Ni "A függetlenség 200. évfordulója (Bicentenárium)" sor T:AU,XF karc
USA 1976. 25 Cents Cu-Ni + 1/2 Dollar Cu-Ni + 1 Dollar Cu-Ni "Bicentennial" C:AU,XF scratch
Amerikai Egyesült Államok 1982S 1/2$ Ag "George Washington születésének 250. évfordulója" tanúsítvánnyal T:PP ujjlenyomat
USA 1982S 1/2 Dollar Ag "250th Anniversary of the birth of George Washington" with certificate C:PP fingerprints
Krause KM#208
Amerikai Egyesült Államok 1982D 1/2$ Ag "George Washington születésének 250. évfordulója" tanúsítvánnyal, dísztokban T:UNC
USA 1982D 1/2 Dollar Ag "George Washington, 250th Birth Anniversary" with certificate, in display case C:UNC
Krause KM#208
Amerikai Egyesült Államok 1983S 1$ Ag "XXIII. Nyári Olimpiai Játékok, Los Angeles" kapszulában T:PP
USA 1983S 1 Dollar Ag "Los Angeles XXIII Olympiad" in capsule C:PP Krause KM#209
Amerikai Egyesült Államok 1983S 1$ Ag "XXIII. Nyári Olimpiai Játékok, Los Angeles" eredeti, sorszámozott karton díszcsomagolásban T:PP patina, a csomagolás kissé kopott
USA 1983S 1 Dollar Ag "Los Angeles XXIII Olympiad" in original, serial numbered cardboard decorative packaging C:PP patina, the packing slightly worn
Krause KM#209
Amerikai Egyesült Államok 1986S 1$ Ag "Szabadság-szobor" kapszulában, tanúsítvánnyal T:PP apró karc
USA 1986S 1 Dollar Ag "Statue of Liberty" in capsule with certificate C:PP tiny scratch
Krause KM#214
Amerikai Egyesült Államok 1986S 1$ Ag "Szabadság-szobor" kapszulában T:PP kis fo.
USA 1986S 1 Dollar Ag "Statue of Liberty" in capsule with certificate C:PP small spots
Krause KM#214
Amerikai Egyesült Államok 1986P 1$ Ag "Szabadság-szobor" kapszulában, karton dísztokban T:UNC
USA 1986P 1 Dollar Ag "Statue of Liberty" in capsule and cardboard display case C:UNC
Krause KM#214
Amerikai Egyesült Államok 1987S 1$ Ag "Az Egyesült Államok Alkotmányának 200. évfordulója" kapszulában, dísztokban T:PP patina
USA 1987S 1 Dollar Ag "200th Anniversary of the Constitution" in capsule and in its original decorative hardcase C:PP patina
Krause KM#220