Szolláth György (1927-) / Vadász György (1924-1997) 1982. "MÉE XII. Vándorgyűlése - Szombathely / Marcus Aurelius" aranyozott és bronz emlékérem pár (42,5mm) T:UNC,AU
Adamo SH1
Szolláth György (1927-) / Vadász György (1924-1997) 1982. "MÉE XII. Vándorgyűlése - Szombathely / Marcus Aurelius" jelzett Ag és bronz emlékérem pár (34,56g/0.640/42,5mm) T:UNC,AU
Adamo SH1
Szolláth György (1927-) / Vadász György (1924-1997) 1982. "MÉE XII. Vándorgyűlése - Szombathely / Marcus Aurelius" jelzett Ag és bronz emlékérem pár (34,83g/0.640/42,5mm) T:UNC,AU Adamo SH1
Tóth Sándor (1933-2019) 1984. "Sillye Gábor 1817-1894 - A hajdúkerület utolsó főkapitánya / Hajdúkerület főkapitánya" jelzett Ag és bronz emlékérem pár (2xklf) (43,68g/ 0.835/42,5mm) T:UNC patina