Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 404
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3017271
31366
459
3200
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
1898. "Istenért Királyért Hazáért / 1848-1898 Szabadság - Testvériség - Egyenlőség - Szabadságharczunk Dicső Emlékére" aranyozott bronz emlékérem füllel (29mm) T:AU 2966323
31367
459
Numizmatika
~1900. "A Magyar Országos Tűzoltó Szövetség Szolgálati Érme / Alapíttatott 1884" kétoldalas bronz öt éves szolgálati érdemérem fül és mellszalag nélkül (36mm) + 1958. "V Éves Önkéntes Tűzoltói Szolgálatért" bronz kitüntetés mellszalag nélkül + "XV Éves Önkéntes Tűzoltói Szolgálatért" ezüstpatinázott bronz kitüntetés fül és mellszalag nélkül + "XV Éves Önkéntes Tűzoltói Szolgálatért" ezüstpatinázot... 3017565
31368
459
Numizmatika
1902. "Kossuth Lajos 1802-1902" születésének 100. évfordulójára" aranyozott bronz emlékérem füllel (29mm) T:VF 3077024
31369
459
Numizmatika
~1925. "Magyar Királyi Állami Pénzverő Látogatási Érme" bronz emlékérem (36mm) T:AU 3077583
31370
459
Numizmatika
1938. "Boldogasszony anyánk / Ne felejtkezzél meg szegény magyarokról" aranyozott Cu kegyérem (20mm) T:XF,VF 3077525
31371
459
Numizmatika
1942. "Első Magyar Országos Szaksajtó Kiállítás Budapest 1942" egyoldalas, öntött bronz plakett (72x90mm) T:AU 3053132
31372
459
Numizmatika
1948. "Magyar Dolgozók Érdeme / Centenáriumi Kiállítás 1848" Al emlékérem (29mm) T:AU,XF 3012156
31373
459
Numizmatika
1955. "Budapesti Református Theologiai Akadémia 1855-1955 / Ha az Isten velünk, kicsoda ellenünk?" kétoldalas bronz emlékérem (60mm) T:AU 3061010
31374
459
Numizmatika
1956. "A szabad Magyarországért / A szabadságharc 20-ik évfordulójára" Zn lecsapat (2x) (42mm) T:VF 3073441
31375
459
Numizmatika
1957. "M.M.SZ. Jó munkáért" részben festett fém emlékérem tokban (40mm) + 1975. "Eredményes Propaganda Munkáért" Lenin születésének évfordulója alkalmából kiadott egyoldalas bronz emlékérem, eredeti tokban (70mm) T:UNC 3077174
31376
459
Numizmatika
1957. "II. Rákóczi Ferenc Gimnázium 1907-1957" egyoldalas bronz emlékéem (36mm) T:AU 3032901
31377
459
Numizmatika
1958. "Kör-színház / 1958" kétoldalas, öntött bronz plakett (~90mm) T:AU Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft