2000. "Magyar Orvosok Millenniumi Világtalálkozója - Budapest, Szeged, Ópusztaszer 2000. augusztus 16-19 / Magyar Egészségügyi Társaság" aranyozott bronz emlékérem. Szign.:Ri (85mm) T:UNC,AU kopott aranyozás
2001. "MKB - Híd az értékekhez / Az első magyar hídpénz 1849" kétoldalas jelzett Ag emlékérem dísztokban (31,24g/0.999/42,5mm) T:PP ujjlenyomat, kis fo.
2002. "Kossuth Lajos 1802-1894 - A magyar történelem nagy alakjai / Leborulok e nemzet nagysága előtt" peremen jelzett Ag emlékérem (31,35g/0.925/42,5mm) T:PP ujjlenyomat
2002-2006. "Az Árvíz- és Belvízvédekezésért - Vízügy" fém emlékérem bársony borítású, de elázott dísztokban, adományozói okirattal, Dr. Kóródi Mária és Dr. Persányi Miklós aláírásával (2xklf, 29mm) T:UNC