Militária

Tételek száma: 111

Osztrák-Magyar Monarchia 1915. A Krasniki diadalmas csatában az oroszoktól elvett ágyúból verette az Auguszta-Alap bronz emlékérem. Szign.: Murányi Gyula (22mm) T:XF,VF
33211.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,26
14,29
1915. Ifjúság a Hazáért 1914-1915 zománcozott bronz jelvény, hátoldalán Hadsegélyező Hivatal (29x23mm) T:AU,XF kis zománchiba
33212.

1915. "Ifjúság a Hazáért 1914-1915" zománcozott bronz jelvény, hátoldalán "Hadsegélyező Hivatal" (29x23mm) T:AU,XF kis zománchiba

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,83
34,29
~1915. 1914-15 Ferenc József és II. Vilmos császárokat ábrázoló ezüstözött fém patrióta jelvény (26mm) T:AU
33213.

~1915. "1914-15" Ferenc József és II. Vilmos császárokat ábrázoló ezüstözött fém patrióta jelvény (26mm) T:AU

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,83
34,29
1916. Károly-csapatkereszt Zn kitüntetés mellszalag nélkül T:XF Hungary 1916. Charles Troop Cross Zn decoration without ribbon C:XF NMK 295.
33214.

1916. "Károly-csapatkereszt" Zn kitüntetés mellszalag nélkül T:XF Hungary 1916. "Charles Troop Cross" Zn decoration without ribbon C:XF NMK 295.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
8,57
10
33215.

Kikiáltási ár:
90 000 Ft
238,73
257,14
Osztrák-Magyar Monarchia 1916. 3. karácsony a fronton festett Zn kitűző hátoldalán K.U.K. KRIEGSFÜRSORGEAMT felirattal és WINTER & ADLER A G WIEN gyártói jelzéssel (25x38mm) T:VF kopott festés Austro-Hungarian Monarchy 1916. 3. WEIHNACHTEN IM FELDE (3rd Christmas on the Battlefield) painted Zn badge with K.U.K. KRIEGSFÜRSORGEAMT inscription and WINTER & ADLER A G WIEN makers mark on the back (25x38mm) C:VF worn painting
33216.

Osztrák-Magyar Monarchia 1916. "3. karácsony a fronton" festett Zn kitűző hátoldalán "K.U.K. KRIEGSFÜRSORGEAMT" felirattal és "WINTER & ADLER A G WIEN" gyártói jelzéssel (25x38mm) T:VF kopott festés Austro-Hungarian Monarchy 1916. "3. WEIHNACHTEN IM FELDE (3rd Christmas on the Battlefield)" painted Zn badge with "K.U.K. KRIEGSFÜRSORGEAMT" inscription and "WINTER & ADLER A G WIEN" makers mark on the back (25x38mm) C:VF worn painting

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,22
22,86
1916. A Katonai Érdemkereszt III. Osztálya hadidíszítménnyel és kardokkal fülön jelzett, zománcozott Ag kitüntetés mellszalagon, eredeti V. Mayers Söhne adományozói tokban T:AU viselésből eredő kis zománchibákkal / Hungary 1916. Military Merit Cross, 3rd Class with war decoration enamelled Ag decoration on ribbon, hallmarked on the ring, in original V. Mayers Söhe case C:AU with small enamel errors caused by wearing  NMK 175.
33217.

1916. "A Katonai Érdemkereszt III. Osztálya hadidíszítménnyel és kardokkal" fülön jelzett, zománcozott Ag kitüntetés mellszalagon, eredeti "V. Mayers Söhne" adományozói tokban T:AU viselésből eredő kis zománchibákkal / Hungary 1916. "Military Merit Cross, 3rd Class with war decoration" enamelled Ag decoration on ribbon, hallmarked on the ring, in original "V. Mayers Söhe" case C:AU with small enamel errors caused by wearing NMK 175.

Kikiáltási ár:
100 000 Ft
265,25
285,71
Osztrák-Magyar Monarchia 1916. Bosznia-Hercegovina Dalmácia - Világháború 1914-1915 fém lemezjelvény, hátoldalon ATELIER G. GÜRSCHNER WIEN VII/2 LINDENGASSE 9 gyártói jelzéssel (32mm) T:XF Austro-Hungarian Monarchy 1916. Bosnien Hercegovina Dalmatien - Weltkrieg 1914-1915 metal badge with ATELIER G. GÜRSCHNER WIEN VII/2 LINDENGASSE 9 makers mark on the back (32mm) C:XF
33218.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
53,05
57,14
33219.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
79,58
85,71
1922. Magyar Bronz Érdemérem aranyozott bronz kitüntetés peremen Bronz jelzéssel, mellszalagon T:AU,XF az aranyozás pár helyen megkopott, kis karc Hungary 1922. Hungarian Bronze Merit Medal gold plated bronze decoration with Bronz hallmark on the edge, with ribbon C:AU,XF slightly worn gilt, small scratch NMK 392.
33220.

1922. "Magyar Bronz Érdemérem" aranyozott bronz kitüntetés peremen "Bronz" jelzéssel, mellszalagon T:AU,XF az aranyozás pár helyen megkopott, kis karc Hungary 1922. "Hungarian Bronze Merit Medal" gold plated bronze decoration with "Bronz" hallmark on the edge, with ribbon C:AU,XF slightly worn gilt, small scratch NMK 392.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
53,05
57,14
1922. Magyar Bronz Érdemérem aranyozott bronz kitüntetés peremén Bronz jelzéssel, mellszalagon T:AU kissé kopott aranyozás  Hungary 1922. Hungarian Bronze Merit Medal gold plated bronze decoration with Bronz hallmark on the edge, with ribbon C:AU slightly worn gilding NMK 392.
33221.

1922. "Magyar Bronz Érdemérem" aranyozott bronz kitüntetés peremén "Bronz" jelzéssel, mellszalagon T:AU kissé kopott aranyozás Hungary 1922. "Hungarian Bronze Merit Medal" gold plated bronze decoration with "Bronz" hallmark on the edge, with ribbon C:AU slightly worn gilding NMK 392.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
53,05
57,14
1938. Felvidéki Emlékérem aranyozott bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:XF patina, kopott aranyozás Hungary 1938. Upper Hungary Medal bronze decoration without ribbon C:XF patina, worn gilt NMK 427.
33222.

1938. "Felvidéki Emlékérem" aranyozott bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:XF patina, kopott aranyozás Hungary 1938. "Upper Hungary Medal" bronze decoration without ribbon C:XF patina, worn gilt NMK 427.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft