https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Militária

Tételek száma: 111

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
1938. Felvidéki Emlékérem bronz kitüntetés mellszalag és függesztőkarika nélkül T:VF ph. Hungary 1938. Upper Hungary Medal bronze decoration without ribbon and ring C:VF edge error NMK 427.
33223.

1938. "Felvidéki Emlékérem" bronz kitüntetés mellszalag és függesztőkarika nélkül T:VF ph. Hungary 1938. "Upper Hungary Medal" bronze decoration without ribbon and ring C:VF edge error NMK 427.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,77
EUR
,
5,14
USD
Ajánlatok száma:
0
1938. Felvidéki Emlékérem bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:VF ph.  Hungary 1938. Upper Hungary Medal bronze decoration without ribbon C:VF edge error  NMK 427.
33224.

1938. "Felvidéki Emlékérem" bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:VF ph. Hungary 1938. "Upper Hungary Medal" bronze decoration without ribbon C:VF edge error NMK 427.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,77
EUR
,
5,14
USD
Ajánlatok száma:
1
1939. Magyar Bronz Vitézségi Érem bronz kitüntetés, fémjel nélkül, modern mellszalaggal T:AU,XF / Hungary 1939. Bronze Medal for Bravery bronze decoration with modern ribbon C:AU,XF NMK 439.
33225.

1939. "Magyar Bronz Vitézségi Érem" bronz kitüntetés, fémjel nélkül, modern mellszalaggal T:AU,XF / Hungary 1939. "Bronze Medal for Bravery" bronze decoration with modern ribbon C:AU,XF NMK 439.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
34 000 Ft
90,19
EUR
,
97,14
USD
Ajánlatok száma:
0
1939. A Magyar Érdemrend tisztikeresztje hadiékítménnyel és kardokkal zománcozott, aranyozott kitüntetés osztrák fémjellel (0.800) és CFR (C.F. Rothe & Neffe Wien) gyártói jelzéssel, függőleges tűvel T:1- kis zománchiba Hungary 1939. Hungarian Order of Merit, Officers Cross with a war decoration and swords enamelled, gilt decoration with Austrian hallmark (0.800) and with CFR (C.F. Rothe & Neffe Wien) makers mark, with vertical pin C:AU small enamel error NMK 379.
33226.

1939. "A Magyar Érdemrend tisztikeresztje hadiékítménnyel és kardokkal" zománcozott, aranyozott kitüntetés osztrák fémjellel (0.800) és "CFR (C.F. Rothe & Neffe Wien)" gyártói jelzéssel, függőleges tűvel T:1- kis zománchiba Hungary 1939. "Hungarian Order of Merit, Officer's Cross with a war decoration and swords" enamelled, gilt decoration with Austrian hallmark (0.800) and with "CFR (C.F. Rothe & Neffe Wien)" makers mark, with vertical pin C:AU small enamel error NMK 379.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
190 000 Ft
503,98
EUR
,
542,86
USD
Ajánlatok száma:
0
1939-1945. Magyar Nagy Ezüst Vitézségi Érem ezüstözött bronz kitüntetés, peremen BRONZ fémjel, eredeti mellszalagon. Szign.: Berán Lajos T:AU,XF patina Hungary 1939-1945. Large Hungarian Silver Gallantry Medal silver-plated bronze decoration, with BRONZ hallmark on edge, original ribbon. Sign.: BERÁN L. C:AU,XF patina NMK 433.
33227.

1939-1945. "Magyar Nagy Ezüst Vitézségi Érem" ezüstözött bronz kitüntetés, peremen "BRONZ" fémjel, eredeti mellszalagon. Szign.: Berán Lajos T:AU,XF patina Hungary 1939-1945. "Large Hungarian Silver Gallantry Medal" silver-plated bronze decoration, with "BRONZ" hallmark on edge, original ribbon. Sign.: BERÁN L. C:AU,XF patina NMK 433.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
60 000 Ft
159,15
EUR
,
171,43
USD
Ajánlatok száma:
0
1940. Erdélyi részek felszabadulásának emlékére Zn emlékérem mellszalagon. Szign.: Berán T:AU,XF kis oxidáció Hungary 1940. Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania Zn medal with ribbon. Sign.: Berán C:AU,XF small oxidation NMK 428.
33228.

1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem mellszalagon. Szign.: Berán T:AU,XF kis oxidáció Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal with ribbon. Sign.: Berán C:AU,XF small oxidation NMK 428.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,08
EUR
,
10,86
USD
Ajánlatok száma:
0
1940. Erdélyi részek felszabadulásának emlékére Zn emlékérem mellszalaggal, cserélt kontraszemmel. Szign.: Berán T:1- Hungary 1940. Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania Zn medal with ribbon and replaced ring. Sign.: Berán C:AU NMK 428.
33229.

1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem mellszalaggal, cserélt kontraszemmel. Szign.: Berán T:1- Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal with ribbon and replaced ring. Sign.: Berán C:AU NMK 428.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,61
EUR
,
11,43
USD
Ajánlatok száma:
0
1940. Erdélyi részek felszabadulásának emlékére Zn emlékérem mellszalagon. Szign.: Berán T:VF oxidáció Hungary 1940. Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania Zn medal with ribbon. Sign.: Berán C:VF oxidation NMK 428.
33230.

1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem mellszalagon. Szign.: Berán T:VF oxidáció Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal with ribbon. Sign.: Berán C:VF oxidation NMK 428.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,55
EUR
,
10,29
USD
Ajánlatok száma:
0
1940. Erdélyi részek felszabadulásának emlékére Zn emlékérem mellszalag nélkül. Szign.:BERÁN L. T:VF oxidáció, anyaghiba Hungary 1940. Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania Zn medal without ribbon. Sign.:BERÁN L. C:VF oxidation, material error NMK 428.
33231.

1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem mellszalag nélkül. Szign.:BERÁN L. T:VF oxidáció, anyaghiba Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal without ribbon. Sign.:BERÁN L. C:VF oxidation, material error NMK 428.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
EUR
,
8,57
USD
Ajánlatok száma:
0
1940. Nemzetvédelmi Kereszt ezüstözött bronz kitüntetés eredeti, viseltes, elszineződött mellszalagon T:XF ph.  Hungary 1940. National Defense Cross silver plated bronze decoration on original, worn discolored ribbon C:XF edge error NMK 442.
33232.

1940. "Nemzetvédelmi Kereszt" ezüstözött bronz kitüntetés eredeti, viseltes, elszineződött mellszalagon T:XF ph. Hungary 1940. "National Defense Cross" silver plated bronze decoration on original, worn discolored ribbon C:XF edge error NMK 442.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
24 000 Ft
63,66
EUR
,
68,57
USD
Ajánlatok száma:
0
1940. Nemzetvédelmi Kereszt ezüstözött bronz kitüntetés mellszalagon T:AU helyenként kopott ezüstözés Hungary 1940. National Defense Cross silver plated bronze decoration on ribbon C:AU sligthly worn silver plating NMK 442.
33233.

1940. "Nemzetvédelmi Kereszt" ezüstözött bronz kitüntetés mellszalagon T:AU helyenként kopott ezüstözés Hungary 1940. "National Defense Cross" silver plated bronze decoration on ribbon C:AU sligthly worn silver plating NMK 442.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
22 000 Ft
58,36
EUR
,
62,86
USD
Ajánlatok száma:
2
1941. Délvidéki Emlékérem Zn emlékérem mellszalag nélkül. Szign.: BERÁN L. T:VF oxidáció, sérült fül Hungary 1941. Commemorative Medal for the Return of Southern Hungary Zn medal without ribbon. Sign: L. BERÁN C:VF oxidation, damaged ear NMK 429.
33234.

1941. "Délvidéki Emlékérem" Zn emlékérem mellszalag nélkül. Szign.: BERÁN L. T:VF oxidáció, sérült fül Hungary 1941. "Commemorative Medal for the Return of Southern Hungary" Zn medal without ribbon. Sign: L. BERÁN C:VF oxidation, damaged ear NMK 429.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
EUR
,
5,71
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz