Militária

Tételek száma: 111

33235.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43
1942. "Magyar Királyi 101. Honvéd Gépkocsizó Tanezred / Karácsony 1942" aranyozott hadifém emlékérem (39mm) T:F lekopott aranyozás, karc Hungary 1942. "Hungarian Royal 101st Honved Mechanized Training Regiment / Christmas 1942" gilt war metal commemorative medallion (39mm) C:F worn gilt, scratch
33236.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,25
8,00
1943. "A Magyar Szent Korona-rend ezüstkeresztje hadidíszítménnyel" jelzetlen Ag kitüntetés, hátoldalán az eredetileg tervezett alapítási év "1942", eredeti mellszalagon T:AU / Hungary 1943. "Order of the Hungarian Holy Crown, Silver Cross with war decoration" Ag decoration without hallmark, with the planned original founding year "1942" on the back of the medallion, with original ribbon C:AU NMK 471.
33237.

1943. "A Magyar Szent Korona-rend ezüstkeresztje hadidíszítménnyel" jelzetlen Ag kitüntetés, hátoldalán az eredetileg tervezett alapítási év "1942", eredeti mellszalagon T:AU / Hungary 1943. "Order of the Hungarian Holy Crown, Silver Cross with war decoration" Ag decoration without hallmark, with the planned original founding year "1942" on the back of the medallion, with original ribbon C:AU NMK ...

Kikiáltási ár:
240 000 Ft
621,76
685,71
1944. "Országos levente verseny" (2xklf) zománcozott bronz és zománc nélküli fém gomblyuk jelvény (21mm) T:AU,XF Hungary 1944. "National Levente Competition" (2xdiff) enamelled bronze and metal buttonhole badge (21mm) C:AU,XF
33239.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
103,63
114,29
1946. "Magyar Szabadság Érdemrend" bronz fokozatának miniatűr gomblyukjelvénye, Kossuth Lajos arcképével, "MAGYAR SZABADSÁGÉRT" körirattal T:AU
33240.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
62,18
68,57
13
1954. "Kiváló Szolgálatért Érdemérem" zománcozott aranyozott kitüntetés eredeti, Rákosi-címeres dísztokban T:AU Hungary 1954. "Medal of Merit for Excellent Service" enamelled gilt decoration on ribon in original case with "Rákosi" coat of arms C:AU
33241.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,73
22,86
33242.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
33243.

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,30
1,43
1962. "Munkásőr" szolgálati jelvény 5 év szolgálat után (2xklf: az egyik műgyantás, a másik zománcozott) + ~1965. "Kiváló Munkásőr" aranyozott, műgyantás kitüntető jelvény T:AU,XF
33244.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,26
0,29
9
1964. "Munkásőr Emlékérem" bronz kitüntetés mellszalag nélkül, miniatűrrel szalagsávon T:AU
33245.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14
33246.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29
1964. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem arany fokozat" műgyantás aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon, tokban T:AU NMK 696.
33247.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft