Amerikai Egyesült Államok 1942. "Amerikai Hadjárat Érem / 1941-1945 Amerikai Egyesült Államok" bronz kitüntetés mellszalagon, szalagsávval (32mm) T:XF USA 1942. "American Campaign Medal / 1941-1945. United States of America" bronze medal on ribbon, with service ribbon (32mm) C:XF
Amerikai Egyesült Államok ~2000. "Az Egyesült Államok Európai Parancsnoksága" kétoldalas bronz emlékérem (38mm) T:UNC USA ~2000. "Headquarters - United States European Command" double-sided bronze medallion (38mm) C:UNC
Amerikai Egyesült Államok ~1997. "United States Army Europe - National Support Element - Operation Joint Guard - For Excellence" részben aranyozott, részben festett bronz emlékérem (51mm) T:AU
Amerikai Egyesült Államok DN "Egyesült Államok Európai Parancsnoksága" békefenntartó bronz emlékérem kulcstartóként (50mm) + "3. Gyaloghadosztály, 2. zászlóalj, 64. páncélos hadosztály" részben zománcozott bronz emlékérem (38mm) T:AU USA ND "United States European Command" bronze commemorative medallion as keychain (50mm) + "3rd Infantsí Division 2nd Batallion 64th Armor" partially enamelled bronz...
Ausztrália ~2010. 5db klf katonai jótékonysági kitűző tájékoztató lappal T:UNC Australia ~2010. 5pcs of diff military charity pin with information sheet C:UNC
Ausztria 1914. "Treue (Hűség) 1914" jelzett Ag patrióta jelvény "HN" gyártói jelzéssel (0.900/2,40g) T:AU patina Austria 1914. "Treue 1914" hallmarked Ag patriotic badge with "HN" maker's mark (0.900/2,40g) C:AU patina
Ausztria 1932. "Osztrák Háborús Emlékérem" bronz kitüntetés mellszalagon kardokkal T:AU kis ph, viseltes szalag Austria 1932. "Great War Commemorative Medal" bronze decoration with ribbon and swords C:AU small edge error, worn ribbon
Belgium 1897. "Korona Rend Lovagkeresztje" kitüntetés jelzetlen zománcozott miniatűrje mellszalaggal T:XF Belgium 1897. Miniature of the "Order of the Crown, Knight", enamelled, without hallmark, with ribbon T:XF
Bulgária 1908. "Polgári Érdemrend Parancsnoki Kereszt" zománcozott, aranyozott fém kitüntetés mellszalag nélkül, erősen sérült, hiányos, részben javított állapotban (63x95mm) T:F Bulgaria 1908. "Order of Civil Merit Commander's Cross" enamelled, gilt metal decoration without ribbon, in badly damaged, incomplete, partially repaired condition (63x95mm) C:F
Finnország ~1936. "Fehér Rózsa Lovagrend I. osztályának csillaga" zománcozott, jelzett Ag csillag, függőleges tűvel, a csillag hátoldalán "A. TILLANDER" gyártói jelzés, mellette ezüstjelzések (76x78mm) T:2 / Finland ~1936. "Order of the Whites Rose 1st Class Commander Star" enamelled and hallmarked Ag star with vertical pin, "A. TILLANDER" makers mark on back with hallmarks (76x78mm) C:XF
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.