10639.
460. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül
10 000 Ft
25,91 EUR, 28,57 USD
Jelzés nélkül, XIX. sz.: Antik jelenet és szent. Festett zománc, fém, széleinél sérült, 8,5x7 és d: 3 cm, egy üvegezett fakeretben.