Márk Lajos (1867-1940): Elegáns dáma portréja. Olaj, vászon, jelezve jobbra középen. Proveniencia: Orosz Péter, a 2007-ben megjelent Márk Lajos kötet szerzőjének és családjának gyűjteményéből. Dekoratív fakeretben, 130×100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
ef.Zámbó (efZámbó) István (1950-): Kiskirály csókkal, dinamittal. Egyedi beavatkozású print (Ebp), merített papír, jelzett, számozott: III/VI, lapméret: 37×27 cm. Lap alján Vincze Mill és művész szárazpecsétjeivel. Hátodalán a művész biográfiájával.
Koppány Attila (1947-): Ipari táj, 2022. Akril, vászon, kartonra kasírozva. Jelzett a hátoldalán. Kiállítva: Székesfehérvári Művészek Társasága, téli tárlat, Pelikán Galéria, 2023. Fakeretben. 50x50 cm.
Koppány Attila (1947-): Hommage a Erdős János, 2022. Akril, vászon, kartonra kasírozva. Jelzett a hátoldalán. Kiállítva: Székesfehérvári Művészek Társasága, téli tárlat, Pelikán Galéria, 2023. Fakeretben. 50x50 cm.
Mengyán András (1945-): Elhajló 12 D tér, 2016. Magas minőségű C-print, papír, jelzett és L 1/1 számozással a hátoldalán. Egyedi, gyűjtői darab! 50x40 cm. Plexiüvegezett keretben / András Mengyán (1945-): Bended 12D space, 2016. High quality c-print on paper, signed and numbered (L 1/1) on the reverse. Framed. 50x40 cm
Molnár József (1821-1899): Párbaj (csatajelenet). Olaj, vászon, jelezve balra lent. Restaurált. Proveniencia: BÁV, 74. művészeti aukció, 1987, 176. tétel. Reprodukálva: BÁV, 74. művészeti aukció, 1987, katalógus (oldalszám nélkül). Hátoldalán BÁV 74. aukció címkéjével valamint Magyar Nemzeti Galéria 1663/980 és 5252 bírálati címkéivel. 57x73,5 cm / oil on canvas, signed lower left, restored. Auctioned: BÁV, 74th art auction, 1987, lot 176. Reproduced in the catalogue of the auction. With Hungarian National Gallery jury label no. 1663/980 and 5252 on the reverse. 57x73,5 cm