10 000 Ft
39
Andy Warhol (1928-1987): Nixon Ofszet litográfia, papír, jelzett a nyomaton. Kézzel sorszámozott: 42 /100, jelzett a nyomaton. Georges Israel editeur - Leo Castellli New York, szárazpecséttel, tanúsítvánnyal. Lapméret 39x59 cm / Ofset Lithography on paper, with certificate 36x36 cm, page size 39x59 cm