Bada Dada (Bada Tibor, 1963-2006): Vörös és fekete (cím nélkül). Olaj,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/460/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Bada-Dada-Bada-Tibor-1963-2006-Voros-es-fekete-cim-nelkul-Olaj-applikacio-tukor-d~II3039130
3039130
10003
460
70000
Kikiáltási ár:
70 000 Ft 185,68 EUR , 200,00 USD
Leírás: Bada Dada (Bada Tibor, 1963-2006): Vörös és fekete (cím nélkül). Olaj, applikáció (tükör darabok), fa. Jelzés nélkül. Sérült. 56x37x2 cm.
: nagy_andras