160 000 Ft
414,51 EUR, 457,14 USD
Batári László (1920-1997): Fekete a Tisza Kécskénél, 1996. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal és további címkékkel, raglapokkal. Fakeretben. 142x200 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / Oil on canvas, signed lower right, framed. ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE