20 000 Ft
51,81 EUR, 57,14 USD
In Passing / Menet közben c. mappa, össz. 16 db lap, klf. alkotók: Banga Ferenc, Benes József, Borgó György Csaba, Butak András, Elekes Károly, Gallusz Gyöngyi, Kalmár István, Kéri Bálint Bence, Kovács Péter Balázs, Kótai Tamás, Madácsy István, Olajos György, Stefanovits Péter, Szemethy Imre, Szurcsik József, Zsankó László. Lito-ofszet, papír, mindegyik jelzett és számozott (122/200), 29x23 cm. Kiadói mappában és tokban, jó állapotban.