48 000 Ft
Kézdi Kovács László (1864-1942): Juhász kutyájával. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Dekoratív, kissé sérült korabeli fakeretben, 60×80 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / oil on canvas, signed lower left, framed. ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!