65 000 Ft
168,39 EUR, 185,71 USD
Kőrösi Papp Kálmán (1940-): Csendélet vaddisznó koponyával és festőszerszámokkal, 1979. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. 40x50 cm. Dekoratív fakeretben. / oil on fibre wood, signed, with autograph description on the reverse, framed. 40x50 cm