100 000 Ft
Kucsera András (1948-): Nanácska. Vegyes technika, karton, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. Kissé sérült. Fakeretben. 100x100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / Mixed technique on board, signed on the reverse, slightly damaged. Framed. 100x100 cm. ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE