48 000 Ft
Máriási Masznyik Iván (1928-1997): Fényköd II. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalon autográf felirattal. Kiállítva: Máriási Masznyik Iván, Kozmikus léptékben, Műcsarnok, Bp., 2019 (katalógus nélkül). Apró felületi kopásnyomokkal (korábbi keretezésből fakadóan). Fakeretben, 80×65 cm