Festmények és grafikák Tételek száma: 600
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3013478
10184
460
F. Györffy Anna (1915-2006): 5db illusztráció. Tus, vegyes technika. részben jelzettek. 20x13 cm-ig 3061937
10185
460
Fekete Zsolt (1935-2016): Sepsiszentgyörgy (Erdély), templom, 1982. Tus, papír, jelzett, 21x30 cm 3001925
10186
460
46000
Alberto Fremura (1936-2023): Tengerészek. Vegyes technika, papír. Jelezve jobbra lent. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 70x50 cm. / Alberto Fremura (1936-2023), Italian painter: Seamen. Miced technique on paper. Signed lower right. Framed. 70x50 cm. 2825780
10187
460
Farkas Lajos (1919-1998): Fények a vízen. Olaj, farost. Jelzett. Fakeretben. 50x70 cm 2773065
10188
460
Feka Lajos (1953-2011): Női szent szellem (cím nélkül). Olaj, farost. Jelzett. 68x48 cm. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 2991748
10189
460
190000
Kikiáltási ár:
190 000 Ft
2803782
10190
460
60000
Faragó Géza (1877-1928): Árkádok közt. Vegyes technika, selyem? vászon, jelzett: Faragó Paris, üvegezett sérült fakeretben, 19x14 cm 3062490
10191
460
Fekete Zsolt (1935-2016): Erdélyi templom, 1982. Tus, papír, jelzett, apró lapszéli szakadásokkal, 30x21 cm 3080384
10192
460
Feszt László, ifj. (1957-): "Meditációs kép". Giclée nyomat, papír, jelzett és számozott (20/1) a hátoldalán. 20×15 cm. Üvegezett fakeretben. 3080378
10193
460
Feszt László, ifj. (1957-): "Madárcsőr horog". Giclée nyomat, papír, jelzett, számozott (1/10) a hátoldalán. 23×19 cm. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 3079055
10194
460
Fried Pál (1893-1976): Lovaskocsi. Rézkarc, papír, jelezve jobbra lent, 24,5×32,5 cm. Üvegezett, sérült fakeretben. Lap széle foltos. 24,5x32,5 cm 3085341
10195
460
7500
Fajka János (1935): Család. Színezett rézkarc, papír, jelzés nélkül, üvegezett fakeretben. 25×23 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
C
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: