Festmények és grafikák Tételek száma: 600
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3085364
10196
460
Fülöp Erzsébet (1937-): Csendélet. Akvarell, papír, jelezve balra lent, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével, üvegezett fakeretben, 26×35 cm 2890849
10197
460
19000
Frank Magda (1914-1997): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett. 42×28 cm / Magda Frank (1914-1997): Composition. Screenprint on paper, signed. 42×28 cm. 2581074
10198
460
32000
Frank Magda (1914-1997): Szoborterv. Szitanyomat, papír, jelzett. 33×24 cm 2875749
10199
460
50000
Feszt László, ifj. (1957-): "Composition A/84", 1984. Kollográfia, papír, jelzett, művészpéldány E d'A. jelzéssel. 59×36 cm. Üvegezett fakeretben. 3068052
10200
460
22000
Frank Magda (1914-1997): Absztrakt kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, 26x39 cm 3013603
10201
460
Stefan Grecu (?-?): Szentendrei utca. Akvarell, tus, papír, jelzett, 21x15 cm 3067507
10202
460
90000
Ghyczy György (1953-): A kiránduló találkozik a rókával. Akril, vászon, jelzett 70x100 cm keretben 3063069
10203
460
5500
Göldner Tibor (1929-): Halásztanya (Bajai Sugovica), 1971. Linómetszet, papír. Jelzett. Kartonra kasírozva. 25x35 cm 3082228
10204
460
15000
Gyulai Líviusz (1937-2021): Nagymamák tengerpartja. Linómetszet, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. Lap széle kissé foltos. 30,5x39,5 cm. 3082216
10205
460
19000
Gyulai Líviusz (1937-2021): S. Leacock: Gertrúd, a nevelőnő. Linómetszet, papír. Jelzett, számozott: 64/100. Üvegezett fakeretben, 35x51 cm. 3078661
10206
460
Galambos Margit (?-?): Kikötő a Balti-tengernél (Östseehafen), 1920-30 körül. Ceruza, pauszpapír, jelzés nélkül, Galambos Margit autográf feliratával, 10x20 cm. 3078655
10207
460
Galambos Margit (?-?): Portré, 1920-30 körül. Ceruza, papír, jelzés nélkül, 21,5x17 cm. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
C
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: