Kucsera András (1948-): Nanácska. Vegyes technika, karton, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. Kissé sérült. Fakeretben. 100x100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / Mixed technique on board, signed on the reverse, slightly damaged. Framed. 100x100 cm. ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE
Kopócsy Judit (1947-): Soproni emlék. Tempera, színes ceruza, farost, hátoldalán jelzett valamint Képcsarnok Vállalat, Artunion és Artrend címkéivel, 50x70 cm
Kovács Dezső (1921-2004): Fiú kutyával. Tempera, papír, jelezve balra lent, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett, dekoratív, kissé sérült fakeretben. 47x34 cm
Keleti Jenő (1920-1998): Nagy csokor. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Jobb alsó sarkában kissé sérült., 60x80 cm
Korányi Gábor (1952-): Predators, 1991. Litográfia, papír, jelzett, számozott (12/20). Lapszéli szakadásokkal. Korányi Gábor grafikái ritkán tűnnek fel a műkereskedelemben, mivel a 90-es évek óta Kaliforniában él. 87×61 cm